стрічка

Безкоштовний інтернет і зв'язок: у мережі поширюють новий фейк

22 Квітня 2022, 13:00
Безкоштовний інтернет і зв'язок: у мережі поширюють новий фейк ФАКТЧЕК 5616
Безкоштовний інтернет і зв'язок: у мережі поширюють новий фейк

У волинських соцмережах поширюють повідомлення про те, що начебто мобільним зв’язком та інтернетом можна користуватися безплатно.

Журналісти фактчекерського проєкту  «Брехунець» з'ясували, що це неправда.

ФЕЙК

Автори повідомлення запевняють, що всі українці можуть скористатися безкоштовними тарифами від операторів мобільного зв’язку: Kyivstar, Vodafone, Lifecell та інших операторів. Для того, аби дізнатися про «халяву», потрібно перейти за посиланням, яке пропонують телеграм-канали.

А перейшовши бачимо, що потрібно підписатися уже на інший канал. І після цього можна буде дізнатися, як же не платити за мобільний зв'язок та Інтернет.

СПРОСТУВАННЯ

Відвідавши офіційну сторінку «Vodafone Україна», наша журналістка ніде не знайшла інформації про те, що перелічені вище послуги стають безкоштовними. Оператор надавав безкоштовні гігабайти й хвилини абонентам передплати, які не могли поповнити рахунок лише на початку війни (24.02-25.02.2022 року). Таким чином компанія вирішила підтримати українців, аби вони не залишилися без зв’язку. Наразі Vodafone навпаки просить поповнювати рахунки наперед, аби підтримувати зв'язок у регіонах бойових дій і долучатися до благодійних акцій.

А в компанії  Kyivstar взагалі просять своїх клієнтів поповнити рахунок, за можливості, на три місяці наперед. Це допоможе підтримувати працездатність мережі, надавати сервіси тим, хто не може оплатити рахунок, проводити безкоштовний Wi-Fi у бомбосховища. Також просять долучатися до благодійного фонду, перерахувавши хоча б 10 гривень.

ВИСНОВОК

Інформація про те, що мобільний зв'язок і Інтернет від провідних українських операторів стає безкоштовним і за нього не варто платити гроші – ФЕЙК!  Під час війни, навпаки, важливо поповнювати рахунок тим, хто має для цього можливість. Адже оператори зазначать, що це важливо для того, аби підтримувати мережу і абонентів, які опинилися в зоні бойових дій. Телеграм-канали знову скористалися соціально важливою темою, аби заманити підписників.

Читайте також: Щотижневі виплати українцям: у Telegram поширюють новий фейк

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Вівторок
27.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром