​​​​​​​Район.in.ua

Район.in.ua – це мережа гіперлокальних інтернет-видань. Водночас сайт Район.in.ua – це ЗМІ, який об’єднав усю мережу і дає можливість нашим читачам стежити за процесами, які відбуваються на Волині в цілому.

Гіперлокальні медіа є обмеженими тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці).

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію: новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Щоденне, оперативне, актуальне та всебічне висвітлення життя райцентру та району — ось завдання, над яким працюють редакції мережі  Район.in.ua:

  • Ми пишемо на актуальні теми та висвітлюємо гострі проблеми.
  • Ми розповідаємо про відомих людей і відкриваємо нові таланти та особистості містечка та району.
  • Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти їм вирішити проблеми. 
  • Ми наближаємо політиків та владців місцевого рівня до людей, даючи можливість спілкуватися і обмінюватися думками на сторінках видань.
  • Ми забезпечуємо можливість спілкування через коментарі на сайті, а також повідомлення «народних журналістів».

Район.in.ua – це не просто перелік назв окремих видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося один в одного. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми пропонуємо журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. Технічні можливості веб-платформи та професійний підхід журналістів мережі дозволяють вийти на новий рівень місцевим ЗМІ.

Довідково:

Район.in.ua – мережа гіперлокальних видань, які об’єднують людей одного міста чи району, забезпечуючи їх вичерпною місцевою, оперативною інформацією, а також можливістю спілкування. 

У мережі Район.in.ua працює 28 видань.

На Волині це – Район.Луцьк, Район.РожищеРайон.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-ВолинськийРайон.ІваничіРайон.МаневичіРайон.ЛокачіРайон.ЛюбешівРайон.РатнеРайон.Стара ВижівкаРайон.Ківерці та Район.Турійськ.

У Рівненській області діє п'ять сайтів: Район.ОстрогРайон.СарниРайон.ДубноРайон.Рівне та Район.Вараш.

На теренах Закарпаття працюють Район.Свалява та Район.Мукачево.

Також у мережі працюють тематичні проєкти: Бізнес.РайонРайон.МедицинаРайон.Історія та Спорт на районі.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі холдингу CID MEDIA GROUP, який володіє проєктами Таблоїд ВолиніСім'я і дім та радіо СіД fm.

11 квітня
Сьогодні
Вчора
09.04.2021