РАЙОН.IN.UA

Будь першим на районі!

Район.in.ua – це мережа гіперлокальних інтернет-видань. Водночас сайт Район.in.ua – це ЗМІ, який об’єднав усю мережу і дає можливість нашим читачам стежити за процесами, які відбувають на Волині вцілому.

Гіперлокальні медіа є обмеженими тематикою навколо визначеної адміністративної одиниці (району, міста, села, вулиці).

Наша місія – дати людям потрібну їм інформацію: новини їхнього району, містечка, села і навіть вулиці.

Бути поінформованим про те, що відбувається навколо, а не десь далеко, стало першочервогою потребою сучасної людини, де б вона не жила.

Щоденне, оперативне, актуальне та всебічне висвітлення життя райцентру та району — ось завдання, над яким працюють редакції мережі  Район.in.ua:

  • Ми пишемо на актуальні теми та висвітлюємо гострі проблеми.
  • Ми розповідаємо про відомих людей і відкриваємо нові таланти та особистості містечка та району.
  • Ми реагуємо на звернення наших читачів, аби допомогти їм вирішити проблеми. 
  • Ми наближаємо політиків та владців місцевого рівня до людей, даючи можливість спілкуватися і обмінюватися думками на сторінках видань.
  • Ми забезпечуємо можливість спілкування через коментарі на сайті, а також повідомлення «народних журналістів».

Район.in.ua – це не просто перелік назв окремих видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося один в одного. Поява кожного наступного

видання підсилює нас. Тому ми пропонуємо журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. Технічні можливості веб-платформи та професійний підхід журналістів мережі дозволяють вийти на новий рівень місцевим ЗМІ.

Зараз у мережі Район.in.ua працює 18 видань: Район.Луцьк, Район.Рожище,Район.КовельРайон.Камінь-КаширськийРайон.Ківерці, Район.ЛюбомльРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.Володимир-Волинський, Район.Іваничі, Район.Маневичі, Район.Локачі, Район.Любешів, Район.Ратне, Район.Стара Вижівка, Район.Турійськ, Район.Острог (Рівненська область).

У 2018 році у мережі Район.in.ua  запрацював діловий проект Бізнес.Район, який покликаний урізноманітнити тематику насамперед для нашої лояльної аудиторії, а також її розширити.


 

17 серпня
Сьогодні
Вчора