РАЙОН.IN.UA
Вимкнення аналогового телебачення
Вимкнення аналогового телебачення

Іваничівці активно готуються до вимкнення аналогового телебачення

16:10 14.08.2018
196

Серед мешканців Іваничівського району понад 90% вже встановили супутникові антени або тюнери Т2.

На телебаченні з’явилося повідомлення про те, що з 1-го вересня цього року буде вимкнене аналогове телебачення по всій території України, – пише Volyn UA.

Причина такого кроку така. Для передачі цифрового сигналу потрібен менший діапазон, ніж для аналогового. Іншими словами, там, де раніше був один аналоговий канал, можна буде передавати десяток цифрових каналів.

Тобто з часом замість нинішніх 20 каналів в ефірі може бути кілька сотень.

При цьому такий сигнал стійкіший до перешкод і вимагає меншу потужність передавальної антени. Чимало будинків досі оснащені виносними антенами. Але їх власникам не парто панікувати, адже постраждають лише ті, хто переглядає телеканали напряму від «звичайної» антени.

Але таких серед населення Іваничівського району зовсім мало. 90% мешканців вже або мають встановлені супутникові антени, або тюнери Т2. Тому для таких телеглядачів відключення аналогового телебачення не створить жодних труднощів.

Тож глядачі, які ще не встигли осучаснити домашнє телебачення, мають це зробити до 1-го вересня. В іншому випадку серед доступних каналів залишаться «UA:Перший» та місцеві мовники.

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора