РАЙОН.IN.UA
У Ратному незабаром відкриють новий дитсадочок
У Ратному незабаром відкриють новий дитсадочок

На Ратнівщині незабаром запрацює новий дитсадочок

15:15 12.07.2018
249

Дитсадок «Капітошка» для маленьких ратнівчан відкриється 27 серпня.

Про це повідомляє голова Волинської ОДА Олександр Савченко на своїй сторінці у Facebook.

У середу, 11 липня, очільник обласної адміністрації проінспектував будівництво ратнівського дошкільного навчального закладу.

Новий дитячий садок у селищі Ратне готовий уже на 80%. Сучасна двоповерхова будівля матиме власну котельню з альтернативним –твердопаливним обладнанням. Подбали забудовники і про утеплення фасадів.

Зараз облаштовується територія з ігровими та спортивними майданчиками та альтанками. Загальна вартість ясел-садка – 34 млн. грн. Його зможуть відвідувати 165 місцевих малят.

Завідувачка садочка Олена Марчук розповіла про структуру ДНЗ.

«У нас буде функціонувати дев`ять груп: раннього, середнього дошкільного та старшого віку. Також, буде інклюзивна група – для діток з особливими потребами. Для цього будуть передбачені всі технічні умови», – зазначила завідувачка.

Освітянка додає, що внутрішні роботи планують завершити до 1 серпня і до 15зовнішні. Тоді запросять дітей з батьками для знайомства з садочком.

Відкриття ж планують 27 серпня 2018 року. Жінка додає, що селище – багатодітне, тому групи вже наповнені.

«Ми радіємо, що за два місяці нам вдалося зробити щось краще і 1 вересня діти вже мають піти до дитячого садка», – зауважив Олександр Ілліч.;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018