РАЙОН.IN.UA
У центрі Луцька відбулися змагання зі спортивної ходьби 
У центрі Луцька відбулися змагання зі спортивної ходьби 

У центрі Луцька відбулися змагання зі спортивної ходьби 

15:50 01.07.2018
87

На центральному проспекті Луцька відбулися ХІІІ міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка». І якщо лучан погода 1 липня не мотивувала вийти на вулицю, то спортсменам вона неабияк допомогла.

Крім спортсменів, на змаганнях були їхні тренери та батьки, чия підтримка була важливою для них. За рахунок того, що дорогу перекрили, спортсмени змагалися у спокійній атмосфері.

На дистанції 5 км – юніори (1999 р.н. і мол.) І місце зайняв Ілля Білик (м. Буськ, Львівська обл.), ІІ місце – Дмитро Медведюк (Любешівський р-н.), ІІІ місце – Тарас Корецький (Любешівський р-н.).

У цій же категорії серед дівчат І місце посіла Валерія Шаломіцька (Любешівський р-н.), ІІ місце – Юлія Петрик (Любешівський р-н.), ІІІ місце – Іванна Меліщук (Любешівський р-н.).

На дистанції 10 км – чоловіки (1998 р.н. і ст.) І місце отримав Віктор Шумік (м. Луцьк), ІІ місце – Сергій Сусик (м. Луцьк), ІІІ місце – Володимир Колесник (Білорусія).

Серед жінок у цій категорії І місце належить Надії Боровській (м. Луцьк), ІІ місце – Тамарі Гаврилюк (м. Житомир), ІІІ місце – Марії Філюк (Любешівський р-н.).

Олеся САЄНКО

Дізнавайтесь останні новини Луцька першими.

Стежте за нами у Twitter, Google+ та Instagram. Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!

;
Коментарі
21 вересня
Вчора
19.09.2018