РАЙОН.IN.UA

На Волині перевірили заклади для відпочинку дітей: у третині з них знайшли порушення

12:17 14.06.2018
503

Фахівці перевірили пришкільні табори та санаторії на Волині і виявили в деяких з них порушення.

Про це стало відомо під час чергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося у режимі відео-селектору з районними адміністраціями 14 червня, пише прес-служба Волинської ОДА.

Так, начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський розповів, що цьогоріч область оминули гострі кишкові інфекції.

«Перевірили 106 закладів, де масово відпочивають діти - пришкільні табори, санаторії. В 33 з них були виявлені порушення. Зокрема, недотримання температурних режимів при зберіганні продуктів», - зауважив чиновник.

За його словами, усім закладам дали рекомендації по усуненню порушеньта проведена відповідна робота.

«При високих температурах в цих закладах неправильно зберігають продукти, а потім діти з отруєннями потрапляють до лікарні. Велике скупчення дітей, поширюються різні інфекції. Я відчуваю ці проблеми, не будучи фахівцем. Поки ви будете аналізувати чи збирати інформацію, пройде чимало часу. Якщо ви думаєте, що не маєте права на раптові перевірки – я Вам дам відповідне доручення їх проводити. Я не дозволю, аби Ви через страх втратити посаду ризикували життями дітей», - сказав голова ОДА Олександр Савченко.

;
Коментарі
19 серпня
Вчора
17.08.2018