стрічка

На Ставці Верховного Головнокомандувача обговорювали питання загрози не лише для України, але і для Молдови

29 Березня 2024, 15:54
Президент Володимир Зеленський 1118
Президент Володимир Зеленський

Відбулося перша засідання Ставки, за скликання якої відповідав новий секретар РНБО Олександр Литвиненко. Виклики дуже серйозні.

Про це повідомляє Володимир Зеленський в офіційному телеграм-каналі.

«Російські терористи знову били по українській енергетиці. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр енергетики Герман Галущенко, голови правлінь «Укренерго» та «Нафтогазу» Володимир Кудрицький та Олексій Чернишов доповіли про завдану шкоду та відновлювальні роботи. Обговорили найбільш дієві способи фізичного захисту та їх упровадження на інших об’єктах», – відзначив Президент.

«Цієї ночі свідомими цілями ворога стали Канівська та Дністровська ГЕС. Країна-терорист хоче повторення екологічної катастрофи на Херсонщині. Але тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова. Вода не зупиниться перед прикордонними стовпами, як не зупиниться і російська війна, якщо разом і вчасно не зупинити її в Україні.

Питання номер два – контракти на постачання зброї та боєприпасів на найближчий час і на перспективу. На перший план вийшла потреба в ППО. Через інтенсивність російських обстрілів необхідно швидше поповнювати запаси. Доручив посилити роботу з партнерами. Розраховуємо на їхню швидку реакцію», – ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, 26 березня Володимир Зеленський змінив Секретаря РНБО: замість Олексія Данілова посаду обійняв Олександр Литвиненко.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

 

Коментар
18/05/2024 П'ятниця
17.05.2024