стрічка

Щоб втягти Білорусь у війну, росія поширює брехню про атаку українською армією

14 Липня 2022, 16:37
Фото ілюстративне 1661
Фото ілюстративне

Протягом останнього часу у російських та білоруських засобах масової інформації поширюються повідомлення щодо нібито підготовки Збройних сил України до завдання ударів по об’єктах на території Республіки Білорусь. Серед таких об’єктів, як одна з пріоритетних цілей, згадується станція зі складу системи попередження про ракетний напад «Волга 1».

Служба зв’язків з громадськістю Головного управління розвідки Міноборони України уповноважена заявити, що подібні повідомлення є складовою частиною системи інформаційно-психологічних операцій, які проводяться російською федерацією з метою втягування Республіки Білорусь у загарбницьку війну на території України та приховування воєнних злочинів, що скоїли та продовжують скоювати російські окупанти на території України. 

Відповідно, подібні публікації абсолютно не відповідають дійсності, а Збройні сили України продовжують захищати нашу державу від окупантів, неухильно дотримуючись норм міжнародного права.

Читайте також: У мережі поширюють фейк про диверсантів з Білорусі, що спробували перетнути кордон у громаді на Рівненщині

Коментар
Код блоку:
25/09/2022 Субота
24.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром