стрічка

На кордоні скупчено до чотирьох тисяч військовослужбовців Білорусі, – Міноборони України

21 Червня 2022, 13:02
Фото ілюстративне 3343
Фото ілюстративне

На кордоні з Україною зосереджені до семи білоруських батальйонів.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

«На кордоні в Брестській та Гомельській областях зараз до семи білоруських батальйонів. Це приблизно 3,5-4 тисяч особового складу. Але треба розуміти, що там є і російські війська. Не скажу їх кількості, але є низка населених пунктів, де вони розквартировані», – повідомив речник Міноборони.

За словами Мотузяника, загалом армія Білорусі нараховує 60 тисяч осіб, але влада Лукашенка хоче збільшити її ще на 20 тисяч, тому наразі активно вербує білорусів до війська.

Крім того, враховуючи те, що зараз білоруська сторона надає Росії всю логістику, цілком можливий варіант, що росіяни зможуть досить швидко перекинути на територію Білорусі якісь додаткові резерви і, можливо, підготувати наступ, але до цього треба готуватися.

«Станом на цей день ми поки що цього не бачимо. Але дії Росії, в тому числі і білоруської армії, змушують нас тримати там війська. Це така російська тактика станом на сьогодні. Основний удар – Луганщина, Донеччина, решта – постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони примушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо: щойно ми заберемо звідти свої підрозділи – вони можуть здійснити повторний наступ, тому ми вимушені укріплювати цей напрямок», – додав Мотузяник.

 

".

Коментар
Код блоку:
27/09/2022 Вівторок
27.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром