стрічка

Волинські рятувальники передали гуманітарну допомогу на Харківщину

14 Травня 2022, 10:17
Гуманітарна допомога ФОТО 932
Гуманітарна допомога

Волинські рятувальники передали своїм колегам у Харківській області декілька тон майна гуманітарної допомоги та чудотворну ікону.

Про це повідомили на сторінці ДСНС в фейсбуці.

Для підтримки рятувальників ГУ ДСНС у Харківській області співробітники служби 101 Волині відправили спеціальну вантажівку з майном. З поміж іншого, автомобіль завантажили пожежно-технічним обладнанням, яке необхідне для проведення аварійно-рятувальних робіт, а за допомоги небайдужих громадян, волонтерських, громадських організацій і підприємців туди додали декілька десятків найменувань продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, засобів захисту та іншого майна – всього майже 8 тон майна.

Митрополит Михаїл передав для харківських рятувальників ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби вона оберігала їх у нелегкій праці на благо людей, додавала їм сили і впевненості у Перемозі. За дорученням Владики ікону Богородиці начальнику ГУ ДСНС області Володимиру Грушовінчуку передав віце-канцлер обласної єпархії ПЦУ отець Олександр Безкоровайний, а головний рятувальник Волині Володимир Грушовінчук доставив її разом з гуманітарним вантажем своїм колегам у місто Харків.

Ще один подарунок для харківських рятувальників передала учениця місцевої школи №24 Маринка Королюк. Дівчинка вишила бісером образ Святого Миколая Чудотворця, покровителя міста Луцька. Цей оберіг надала рятувальникам волонтерка Ольга Шарута разом з Наталею Гуркіною.

Коментар
19/05/2022 Четвер
19.05.2022