стрічка

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону проросійських партій

28 Березня 2022, 23:44
Мітинг проти вати 4009
Мітинг проти вати

Верховна Рада отримала законопроєкт 7172-1 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони політичних партій.

Про це пише Українська правда.

Йдеться про обмеження для утворення та діяльності політичних партій, які виправдовують або заперечують збройну агресію росії проти України, а також виправдовують дії або бездіяльність осіб, які причетні до цієї агресії.

Також мовиться про:

  • визначення в умовах воєнного стану підсудності справи про заборону політичної партії як суду першої інстанції підсудні апеляційному адміністративному суду в апеляційному окрузі, що включає місто Львів.
  • Судом апеляційної інстанції в справі про заборону партії, є Верховний Суд у складі колегії Касаційного адміністративного суду не менше ніж з п'яти суддів. Судове рішення Верховного Суду у таких справах є остаточним і касаційному оскарженню не підлягає.
  • визначений максимальний термін розгляду адміністративні справи про заборону партії в суді першої інстанції після відкриття провадження у справі в 1 місяць.
  • Суд апеляційної інстанції повинний розглянути справу протягом місяця після відкриття апеляційного провадження.
  • У разі заборони судом партії майно, кошти та інші активи партії та її структурних утворень переходять у власність держави, про що зазначається у рішенні суду.

 

Коментар
Код блоку:
07/10/2022 П'ятниця
07.10.2022