стрічка

Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію

25 Лютого 2022, 00:05
Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію 9979
Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію.

Про це відомо з Указу Президента.

Відповідно до указу мобілізацію проводитимуть упродовж 90 діб із дня набрання чинності цим указом на всій території України.

«Мобілізацію провести на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської. Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, міста Києва», – повідомляють в указі.

Призов військовозобов'язаних, резервістів та залучення транспортних засобів для забезпечення потреб військових формувань доручено здійснити в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами.

Генштабу ЗСУ доручено визначити черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів національної економіки в межах загального строку мобілізації.

Кабміну доручено забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов'язаних з оголошенням та проведенням загальної мобілізації.

Коментар
21/07/2024 Неділя
21.07.2024