стрічка

Селищна рада на Ковельщині нічого не робить для збереження місцевих пам’яток архітектури

19 Січня 2022, 15:18
Церквп Святої Параскеви та дзвіниця 1723 року побудови 325
Церквп Святої Параскеви та дзвіниця 1723 року побудови

Прокурори вживають заходів задля збереження пам’яток архітектури ХVІІІ століття у селищі Луків.

Про це інформують на сторінці прокуратури Волинської області у фейсбук.

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду із позовом в інтересах Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, аби визнати протиправною бездіяльності Луківської селищної ради Ковельського району та зобов’язати вжити заходів задля занесення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України церкви Святої Параскеви та дзвіниці 1723 року побудови.
 
Прокурори з'ясували, що орган місцевого самоврядування попри вимоги Закону України «Про охорону культурної спадщини» досі не виготовив облікової документації на ці два об’єкти, відтак відомості про них у Державний реєстр нерухомих пам'яток України також не внесені.
 
Відсутність відомостей про історичні пам’ятки в Реєстрі не забезпечує їхнього належного захисту, догляду та збереження і уможливлює незаконні дії щодо них.
 

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді вимагатимуть від селищної ради вчинити усі необхідні дії задля збереження обох об’єктів культурної спадщини національного значення.

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром