стрічка

Стало відомо, як виглядатиме багатофункціональний спортивний комплекс у Вараші

04 Грудня 2021, 16:15
Багатофункціональний спортивний комплекс у Вараші 415
Багатофункціональний спортивний комплекс у Вараші

Відбулася зустріч, на якій спортсменам, представникам виконавчої влади громади, депутатам представили оновлений проєкт багатофункціонального спортивного комплексу у м.Вараш.

Про це повідомляє Вараська міська рада.

У червні цього року міський голова Олександр Мензул, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів та депутати міської ради розглядали варіанти земельних ділянок для розміщення спортивної споруди та ознайомлювалися із проєктом спорткомплексу. Влітку до представленого проєкту, розробленого ще у 2005 році, було внесено ряд пропозицій щодо збільшення параметрів та функціонального призначення.

2 грудня автор проєкту, головний архітектор фірми «Аркада» Микола Шолудько представив вдосконалений проєкт спорткомплексу, що враховує побажання спортсменів, представників структурних підрозділів виконавчої влади, депутатського корпусу.

За словами Шолудька, новий спортивний комплекс прикрасить паркову зону Вараша, де його заплановано розмістити.

«Ми опрацювали усі надані влітку пропозиції та вимоги і представили новий проєкт майбутнього спортивного комплексу. Попередній проєкт був однозальним комплексом з універсальним залом, невеликою кількістю глядачів. Нинішній варіант – це вже комплекс із трьома залами, з великим універсальним залом, у якому можна організовувати усі види спортивних змагань, навіть можливі культурні заходи. Окрім того, заплановано два допоміжних зали: загальної фізичної підготовки та для борців. У цокольному поверсі передбачається тир. Тобто – це буде багатофункціональний спортивний комплекс для громади, який враховуватиме потреби різних видів спорту та проведення змагань. У комплексі ми передбачили 700 глядацьких місць», – розповідає Микола Шолудько.

Читайте також: У Вараші за хабар поліцейському судили водія-порушника

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром