стрічка

Сміливі меми та гасла: хто і як зробив волинську книгозбірню шалено популярною у соцмережах

11 Листопада 2021, 20:00
Волинська обласна бібліотека для юнацтва 641
Волинська обласна бібліотека для юнацтва

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва з'явився твіттер, який за декілька днів набрав шаленої популярності. У соцмережі книгозбірні використовуються «сміливі» меми та гасла, які вже встигли стати топовими серед волинян.

Перше, що бачить читач, коли заходить у твіттер бібліотеки: «Книгозбірня, яка шарить і викупає». Станом на 10 листопада новий акаунт зібрав 1 тисячу підписників, протягом 11 листопада кількість прихильників зросла ще на 700 осіб. Хто є автором ідей та яке ставлення оточення до цього, дізналась журналістка Район.Культура

Насправді ж гумористичного контенту, який здійняв багато галасу, у стрічці мало. У соцмережі бібліотеки можна дізнатися багато новин у сфері літературознавства, книговидавництва і т.п. 

Іванка Пікула ще навчається в університеті та з початку листопада працює у Волинській бібліотеці для юнацтва. Вона, як і вся сучасна молодь, цікавиться соцмережами.

Коли дівчина побачила, що бібліотека має чинні сторінки чи не у всіх популярних мережах, взялася до їх «розкрутки» та створила ще одну у твіттері.

На питання, чи не було їй страшно застосовувати такі «сміливі» методи і як відреагує керівництво, вона відповідає, що не боялася.

Протягом останніх декількох днів студентка стала справжньою зіркою у медіа та соцмережах.

«Мені ще досі не віриться, що це все про мене», – каже вона.

Після такої уваги від оточення, виникає питання щодо особистого бренду, наприклад бібліоблогу. Молода бібліотекарка не заперечує такого розвитку подій.

«Можливо згодом, якщо інтерес до бібліотечної теми не згасатиме», – зауважує вона. 

Керівниця Волинської бібліотеки для юнацтва Алла Єфремова не проти нововведень у роботі її закладу. Навпаки, вважає такі методи руйнуванням стереотипів. Книгозбірні – це не просто запилені полиці з книжками, а відкриті простори для людей.

Керівниця Волинської дитячої бібліотеки для дітей, Ніна Бочарова, теж схвалює подібні рішення в популяризації бібліотек. Але міркує, що потрібно обережніше обирати теми для висловлювання від імені цілої установи. 

«Цікава дівчинка і молодчина, але попала не на ту тему від імені бібліотеки. Особистий пост на власній сторінці – це трохи інше, і це треба відрізняти», – каже бібліотекарка, яка дописи на кшталт закликів до вакцинації вважає не доречними для бібліотек.

Проте судячи з коментарів у фейсбуці, людям подобаються нововведення у роботі бібліотеки. Більшість вважає це новим подихом у стереотипній бібліотечній сфері.

Волинська письменниця Надія Гуменюк теж оцінила зміни, написавши на сторінці книгозбірні: «Молодці!»

 

Коментар
Код блоку:
29/11/2022 Вівторок
29.11.2022