стрічка

На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції

02 Серпня 2021, 18:04
На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції 169
На Рівненщині розпочалися перші тендери в рамках інтернет-субвенції

Громади Рівненщини вже отримують гроші з держбюджету на проведення якісного інтернету в селах. 

Наразі розпочалися перші тендери. Вони відбуваються прозоро, а процес можна відстежувати в онлайн-режимі. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА. 

Загалом, у рамках проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Інтернет-субвенція», для Рівненщини передбачили понад 15 мільйонів гривень. Ці гроші спрямують у 34 громади. Таким чином доступ до оптичного інтернету вперше отримають мешканці майже 100 сіл. А до мережі під’єднають понад 250 соціальних закладів. Це, зокрема, школи, дитсадки, медичні заклади, бібліотеки, будинки культури.

 

«Цей проєкт реалізовується максимально відкрито. А за перебігом тендерів можна стежити в режимі реального часу за допомогою нового онлайн-дашборду.  Там зображена детальна інформація про кожну закупівлю. Взагалі ж, у рамках цього проєкту, увесь документообіг відбувається лише в електронному форматі. І це дуже зручно, адже допомагає уникати помилок і економити час», — пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Читайте також:  На Рівненщині відбудеться благодійний футбольний турнір

 

Коментар
23/09/2021 Четвер
23.09.2021
22.09.2021