стрічка

Рівняни отримали стипендії міського голови у галузі культури

09 Лютого 2021, 15:20
503

У Рівному нагородили та привітали стипендіатів за розвиток культури міста.

Про це розповіли на сайті Рівненської міської ради

Цьогоріч стипендію міського голови отримали 23 учні шкіл естетичного виховання, учасники гуртків, студій клубних закладів міста – переможці престижних конкурсів, фестивалів, відмінники навчання, а також 13 провідних творчих, бібліотечних працівників, ветерани галузі «культура», які відзначились своєю активною участю у мистецькому житті міста, вагомими досягненнями на ниві естетичного виховання дітей, молоді. Стипендія виплачується щомісячно, впродовж поточного року.


 

У 2021 році встановлено такий розмір стипендії міського голови: обдарованій молоді, талановитим дітям – 23 особи по 570 грн/місяць кожному, працівникам галузі, провідним творчим, бібліотечним працівникам, ветеранам та працівникам галузі «культура»- 13 осіб по 875 грн/місяць.

 

Обдарована молодь

 

1. Бабейчик Віктор Віталійович – учасник зразкового аматорського ансамблю сучасного танцю «Едельвейсики» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник Т. Лагнюк).

2. Грисюк Іванна Антонівна – учениця 8 класу відділу народних інструментів (цимбали) КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача С. Мостового).

3. Єрьоміна Анна Віталіївна – учасниця зразкового ансамблю танцю «Полісяночка» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник Є. Жемчугова).

4.  Жданюк Дмитро Олегович - учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Л. Федорова).

5. Келіг Татьяна-Аурора – учениці 7 класу відділу хорового  співу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача
О. Огонь).

6. Кобилянська Оксана Олександрівна – методист КЗ «Рівненський міський палац культури».

7. Ковальчук Марина Романівна – учениця 6 класу за спеціальністю арфа КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача
І.Є. Гастратова).

8.   Козак Ольга В’ячеславівна – учениця  4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Л. Гречко).

9. Мамедова Алсу Сарханкизи – учениця 4 класу фортепіано КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Н. Головко).

10. Матлах Вероніка Володимирівна – учениця 8 класу відділу духових та ударних інструментів (флейта) КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача К. Димченко).

11. Матус Ольга Володимирівна – учениця  2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача А. Мартиненка).

12.Кухар Назар Олександрович – учасник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Сузір’я Едельвейс» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник О.Присяжненко).

13.Левицька Дар’я Вадимівна – учасниця зразкового ансамблю танцю «Перлинка» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник О. Жемчугова-Копилова).

14.Малютчик Максим Анатолійович – соліст народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівники Р.Гриценюк та Д.Гриценюк).

15. Малютяк Назар Юрійович – учасник зразкового ансамблю танцю «Джерельце» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник Н. Кірія).

16. Мартинюк Валерія Андріївна – учасниця зразкового естрадного хору «Кольорові ноти» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник
С. Малько).

17. Нисинець Владислав Олегович - учень 6 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Т. Фіщук).

18. Павленко Олена Андріївна – учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Р. Хвеся).

19. Соколовський Ярослав Олександрович - учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача
М. Соколовської).

20. Стецюк Альона Олександрівна - учениця 4 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача Т. Гусарук).

21. Стецюк Олександра Олександрівна – учениця 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (клас викладача
Ж. Марцевої).

22.  Свиридюк Олександра Анатоліївна – солістка народного аматорського ансамблю танцю «Барви Лади» КЗ «Рівненський міський палац культури» (керівник В. Гарасим’як).

23. Сінькова Діана Олександрівна – учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача
І. Мартиненка).

Провідні творчі, бібліотечні працівники, ветерани галузі

1.     Верстляр Алла Миколаївна – завідувачка відділу копитних тварин Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення.

2.     Войтович Оксана Олександрівна – старший викладач по класу скрипки Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

3.     Голубчикова Світлана Костянтинівна – секретар КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

4.     Гриценюк Дарина Сергіївна – концертмейстер народного аматорського ансамблю бального танцю «Флеш» КЗ «Рівненський міський палац культури».

5.     Гринбокий Леонід Петрович – викладач КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка».

6.     Забута Борис Ізраїлович – керівник народного вокально-інструментального тріо «Стрібна терція» КЗ «Міський Будинок культури»

7.     Кузнєцова Валентина Вікторівна – завідувачка костюмерної КЗ  «Міський Будинок  культури».

8.     Музичук Олександра Василівна – бухгалтер Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

9.     Нестерук Віра Феодосіївна – заступник директора з господарської роботи КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа імені А.І. Мартиненка».

10. Подолянчук Валентина Олексіївна – ветеран бібліотечної галузі Рівненської централізованої бібліотечної системи м. Рівне.

11. Федорчук Світлана Володимирівна – старший викладач музично-теоретичних дисциплін Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка.

12. Шаульська Ірина Євгеніївна – керівник зразкового аматорського естрадного хору «Dar&B» КЗ «Рівненський міський палац культури».

13. Янушевська Тетяна Анатоліївна – заступник директора з навчальної роботи КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2».

Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021