У Ковелі перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог
У Ковелі перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог

У Ковелі перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог

14:09 18.09.2020
444

Після запровадження карантину в місті, робоча група у складі спеціалістів виконавчого комітету міської ради, представників Держпродспоживслужби, поліції провела 975 перевірок закладів торгівлі, ресторанного господарства, ринків та салонів краси на дотримання санітарних норм у період карантину.

Такі заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної хвороби серед працівників та відвідувачів. Про це інформують у Ковельській міській раді.

Спеціалісти провели обстеження: заклади ресторанного господарства – 75, об’єкти торгівлі продовольчими товарами – 486, об’єкти торгівлі непродовольчими товарами – 205, ринки – 42, заклади побутового обслуговування – 47, офісні приміщення – 10 та ін. Склали 80 адмінпротоколів за порушення вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря України.

Більшість підприємців дотримуються вимог адаптивного карантину. Проте, трапляються випадки порушень, а саме: відсутність засобів індивідуального захисту – працюють без масок, рукавичок; відсутність 5-денного запасу засобів індивідуального захисту; не проводиться контроль термометрії працівників; недостатня кількість дезінфекційних засобів; незахищеність продуктів харчування.

У ході перевірок надають пропозиції щодо усунення виявлених недоліків. Також працівники Держпродспоживслужби складали протоколи про адміністративні прроавопорушення на підприємців, які не дотримуються санітарних норм під час карантину.

Читайте також: На Волині перевіряють заклади на дотримання карантинних вимог

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні