Через «Ягодин» незаконно везли товару на 200 тисяч гривень
Через «Ягодин» незаконно везли товару на 200 тисяч гривень

Через «Ягодин» незаконно везли товару на 200 тисяч гривень

14:00 15.05.2020
369

На митному посту «Ягодин» при огляді автомобіля з гуманітарною допомогою виявили незадекларований товар на суму 205 тисяч гривень.

13 травня прямуючи з Республіки Німеччина в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» заїхав вантажний автомобіль «DAF» під керуванням громадянина України. Про це повідомляють на сторінці Волинської митниці Держмитслужби у фейсбуці.

До митного контролю митному органу подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщується вантаж гуманітарної допомоги.

В результаті повного митного огляду транспортного засобу виявили 4145 одиниць незадекларованого товару, загальною вартістю понад 205 тисяч гривень.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості.

Працівники Волинської митниці Держмитслужби склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучили до рішення суду.

Читайте також: На «Ягодині» конфіскували запчастин на 164 тисячі гривеньЗагрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 липня
Сьогодні
Вчора