Вилучена риба
Вилучена риба

У Луцькому районі браконьєри наловили риби на 30 тисяч гривень

19:30 19.03.2020
432

Поблизу села Городище на річці Полонка затримали браконьєрів, які ловили рибу забороненими знаряддями.

Інцидент стався 19 березня. Про це інформує прес-служба рибоохоронного патруля Волині.

Викрили двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – підсакою. Порушники встигли виловити водні біоресурси: плітка – 168 екз., щука – 42 екз., лин – 12 екз., карась сріблястий – 6 екз., окунь – 2 екз.

Загальна вага незаконно добутої риби склала 40 кілограмів. Збитки становлять 30 тисяч гривень. На місці скоєння правопорушення виявили акумулятор та фару, які можуть бути підставою вважати, що вилов риби здійснювався електрострумом. Наразі проводяться відповідні експертизи для підтвердження чи спростування цього факту.

На осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до суду для притягнення порушників до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Знаряддя лову вилучили.

«Ми вдячні активній громадськості за участь в рейді та допомогу у викритті незаконного рибальства. Спільна робота ілюструє наскільки важливо співпрацювати разом в боротьбі з браконьєрством. Обов’язок кожного з нас берегти природні ресурси, не бути осторонь та робити все щоб попередити нові порушення», прокоментував начальник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 квітня
Сьогодні
Вчора