У селі Дубове розпочали будівництво нової амбулаторії
У селі Дубове розпочали будівництво нової амбулаторії

На Ковельщині розпочали будівництво амбулаторії

16:59 01.12.2019
217

У селі Дубове Ковельського розпочали будівництво нової медичної амбулаторії.

Про це повідомив голова Дубівської ОТГ Роман Троцюк на своїй сторінці у Facebook.

Будівництво стало можливим завдяки державній Програмі з розбудови сільської медицини.

На думку голови громади – ці кошти є прекрасним внеском для створення комфортних умов проживання у громаді.

«Безпека наших жителів великою мірою залежить від якісного медичного обслуговування. Для досягнення цієї мети Дубівська громада стала учасником державної програми з розбудови сільської медицини. В рамках даної програми в селі Дубове швидкими темпами розпочато будівництво нової амбулаторії. Установа буде знаходитись поруч з адміністративним приміщенням сільської ради. Якість медичного обслуговування великою мірою залежить від умов праці наших медичних працівників, оснащення установи. В результаті наші жителі та медичні працівники отримають оснащену, згідно вимог, нову амбулаторію та автомобіль для сімейного лікаря. Цю можливість ми отримали завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, виконавчих органів Дубівської сільської ради та обласної адміністрації», – зазначив Роман Троцюк.

Окрім цього, зараз виготовляють проектно-кошторисну документацію для реконструкції амбулаторії села Облапи. Попередня вартість виконання робіт буде близько 2 000 000 гривень. І в цьому випадку 200 000 гривень буде дофінансовано Дубівською сільською радою, а іншу частину покриє програма з розбудови сільської медицини.

«В Дубівській громаді є ще дуже гарна амбулаторія в селі Буцинь. Але на даний час сімейний лікар не має службового автомобіля. Над забезпеченням Буцинської амбулаторії автомобілем необхідно буде попрацювати. В цілому по завершенні проектів ми отримаємо мережу амбулаторій, які будуть дбати про здоров’я наших жителів та жителів навколишніх громад», – додає голова Дубівської ОТГ Роман Троцюк.

Читайте також: На ремонт шкільних сходів у Луцькому районі витратять майже 200 тисяч гривень. ФОТО


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 грудня
Сьогодні
Вчора