Безпритульна собака / Фото ілюстративне
Безпритульна собака / Фото ілюстративне

На допомогу безпритульним тваринам у Ковелі витратять два мільйони гривень

15:55 01.12.2019
150

Міська рада затвердила Програму поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки.

Про це інформують у Ковельській міській раді.

На фінансування Програми передбачили понад два мільйони гривень. Ці кошти виділятимуться з міського бюджету упродовж трьох років (2020 рік – 788,8 тис гривень, 2021 рік. – 664,5 тисяч гривень, 2022 рік – 620,8 тисяч гривень).

Програма поводження з безпритульними тваринами реалізовується у Ковелі вже два роки з метою покращення санітарно-естетичного стану міста, гуманного та етичного ставлення суспільства до безпритульних тварин і запобіганню жорстокому поводженню з ними.

Це питання залишається актуальним і надалі, адже процес його вирішення довготривалий. Проте, результати проведеної роботи волонтерами-зоозахисниками у співпраці з міською владою та КП «Добробут» уже відчутні.

Під час обговорення проєкту рішення до слова запросили представницю волонтерського об’єднання «Kovel Animals». Вона подякувала депутатському корпусу за те, що у Ковелі ефективно діє Програма поводження з безпритульними тваринами. Цьогоріч уже простерилізовали 249 собак. Волонтерка зауважила, що з їх кількості прилаштовано у добрі руки третину тварин.

Тобто вони уже не є безпритульними і вільно не гуляють вулицями міста, адже мають господарів. Більшість собак були простерилізовані силами громадської організації, але оплату здійсненили за рахунок коштів комунального підприємства «Добробут». З наступного року зоозахисники займатимуться також і стерилізацією котів.

Читайте також: У Ковелі відкрили навчальне СТО для слюсарів

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 грудня
Сьогодні
Вчора
05.12.2019