РАЙОН.IN.UA
Прихильники волонтерського центру в Луцьку.
Прихильники волонтерського центру в Луцьку.

Чому прихильники Гриценка працюють у виборчому штабі безкоштовно

08:46 02.03.2019
1272

У Луцьку вже кілька місяців працює волонтерський центр, у якому об’єдналися прихильники Анатолія Гриценка. Вони роблять все, аби їхній кандидат став президентом і не отримують за це винагороди.

Район.in.ua навідався у центр разом зі столичною командою Громадянської позиції, аби дізначися чим насправді мотивують волинських штабістів.

Такі волонтерські осередки діють уже в кожній області України. Як виявилося, Гриценкові волонтери мають ідею фікс: протидіяти підкупу виборців і фальсифікаціям, щоб забезпечити чесні вибори. Саме це, на їх думку, може привести їх лідера до перемоги на виборах-2019.

Читайте також: Чому Президентом України має бути військовий

Заступник керівника Центрального штабу Анатолія Гриценка по роботі з волонтерами та фандрайзінгу Єгор Фірсов уже проїхав тисячі кілометрів Україною і почерпну інформацію з усіх штабів. Він переконує, відвідує волонтерські штаби не агітувати, а просить у людей допомогти донести правдиву інформацію про Анатолія Гриценка. Єгор Фірсов робить ставку на людей, які дорожать своїм вибором і будуть його захищати.

«Днями я був у Донецькій і Луганській областях. Навіть там діють наші волонтерські центри. Отож, можливість перемогти в Анатолія Степановича є й дуже велика. Позиція і рейтинги на Західній Україні чітко доводять, що у Гриценка є великі шанси пройти у другий тур і там здобути перемогу. Головне завдання – туди потрапити. Багато говорять про гроші. Так, вони важливі, але де Янукович, який мав багато грошей? Де Клюєв, Лазаренко? Те саме чекає Петра Порошенка. До виборців треба йти з порядністю», – звернувся до однодумців Фірсов.

Політик пояснив волонтерам, чому зробив свій вибір на користь Анатолія Гриценка.

«Коли ми вирушаємо в регіони, спочатку водій забирає мене з квартири, яку винаймаю, а потім їдемо до Гриценка. Коли йде мова про його будинок, чомусь усі думають, що це якийсь великий маєток із парканами. Е ні, Анатолій Степанович живе у звичайній квартирі, в звичайному будинку на окраїні Києва. Автівка під’їжджає, Анатолій Степанович при мені виходить зі звичайного під’їзду, повертається і махає рукою дружині Юлії Володимирівні. Не Тимошенко, а Мостовій… І їде зі мною у тур», – розповів Єгор Фірсов.

Штабіст не упустив нагоди підтримати дух луцьких волонтерів головною фішкою Анатолія Гриценка:

«Ніхто ні в Луцьку, ні в усій Україні не може заявити, що давав хабар Гриценку. Особисто для мене, він – єдиний, хто витягне Україну з прірви», – аргументував Єгор Фірсов.

Волонтери звернулися до лідерів команди Анатолія Степановича з питанням: «Що відповідати людям, коли починаєш розказувати про Гриценка, а вони тобі: «А чого він продав всю армію»?

Читайте також: Віддано служити людям може лише чесний президент Анатолій Гриценко, не залежний від олігархів і корупції

На це заступник керівника штабу Гриценка із юридичних питань Микола Катеринчук пояснив, що запущене у ЗМІ не відповідає дійсності.

«Ви ставите питання, сформульоване Адміністрацією Президента і «порохоботами». Їхня місія – обпльовувати інших кандидатів. Ще з квітня АПУ запустила у всі районні газети дезінформацію, що начебто Анатолій Гриценко займався тим, що ви кажете», – розпочав діалог Катеринчук.

Він продемонстрував присутнім рішення суду від 28 січня, яким народного депутата Олександра Бригинця, який розповсюдив інформацію про продав військового майна на 1,3 мільярди. Суд зобов’язав нардепа спростувати цей вкид і та попросити вибачення в Анатолія Гриценка за наклеп.

«Міноборони ніколи не займалося продажем надлишкового майна. Це у компетенції Міністерства економіки. Тому все це – брехня. Як можна людину звинувачувати в тому, що вона не робила, що не мала права робити і до чого навіть не торкалася? А ще згадаймо, хто був міністром економіки при Азарову? Порошенко!», – розвінчував стереотири Микола Катеринчук.

За словами Катеринчука, після виборів він ініціюватиме судове рішення та притягнення до кримінальної відповідальності кожного редактора, який опублікував цю дезінформацію.

Дехто з присутніх розчаровано нарікав на те, що рейтинги куплені. Хтось з надією говорив, як добре, що суспільство дозріло до того часу, коли люди йдуть агітувати не за гроші, а через власні переконання.
Більшість зійшлася на думці, що потрібно, аби команда Анатолія Гриценка організувала форум. На ньому прихильники змогли б особисто зустрітися з Анатолієм Степановичем, із його вуст почути відповіді на свої питання та поспілкуватися з волонтерами-однодумцями.Анна КАРАСЬ

Коментарі

Олександр

10:12 02.03.2019

А Рожищах волонтери від гриценка за декілька годин стояння в палатці платять 270 гр. і скажіть де тут волонтерство!!!!!!!

Анат

10:42 06.03.2019

Олександр, люди хоча би працюють. А тобі за одне реченя, злодюги більше заплатили.

23 вересня
Сьогодні
Вчора