РАЙОН.IN.UA
У селі на Волині нелегально торгували алкоголем і цигарками
У селі на Волині нелегально торгували алкоголем і цигарками

У селі на Іваничівщині нелегально торгували алкоголем і цигарками

11:33 12.02.2019
219

У селі Жашковичі Іваничівського району продавали алкоголь та сигарети без придбання відповідних ліцензій.

Про це інформує управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

Фіскали спільно з працівниками Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області здійснили виїзд для проведення фактичних перевірок у Іваничівському районі.

Підставою для проведення перевірок стала інформація, отримана за посередництвом програми «Легальний акциз», створення якої ініціювало управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області.

«Щойно фіскали отримали інформацію з територіальної громади про здійснення торгівельної діяльності без придбання дозвільних документів та інші порушення, в межах компетенції провели контрольно-перевірочні заходи. Факти зловживань в ході фактичних перевірок підтвердилися. А саме, зафіксовано безліцензійну діяльність з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів», - йдеться у повідомленні.

Як результат, в магазині села Жашковичі Іваничівського району співробітники Іваничівського відділення Горохівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області вилучили 10 пляшок пива та 47 пачок сигарет.

Загальна вартість вилученого товару - понад 1,4 тисячі гривень.

За допущені порушення на підприємця очікує штраф на суму понад 34 тис. гривень.

Читайте також: На Іваничівщині п’яний водій збив жінку, - ЗМІ

Коментарі
25 червня
Сьогодні
Вчора