стрічка

Виплати, ракети та наступ білорусів: чим лякали нас фейкотворці останні тижні

26 Червня 2022, 15:40
Виплати, ракети та наступ білорусів: чим лякали нас фейкотворці останні тижні ВІДЕО 1660
Виплати, ракети та наступ білорусів: чим лякали нас фейкотворці останні тижні

Команда «Брехунця» активно працює над спростуванням фейків, які потрапляють в інфопростір жителів Волинської та Рівненської областей. До вашої уваги пропонуємо нове відео про чергові лякалки фейкотворців.

Зазначимо, що майже усі повідомлення стосувалися теми війни українців з російськими окупантами. Було дуже багато маніпуляцій на темі витоку аміаку, як завжди створювали паніку під час повітряних тривог, «обіцяли» чергові фейкові виплати усім українцям і, звичайно ж, припускали, чи нападе на нас білорусь. 

У відео ми детально розповіли про найабсурдніші фейки та маніпуляції. Гарного перегляду!

***

Ця публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу. Співпраця автора з Представництвом Євросоюзу в Україні будується на невтручанні в редакційну політику мережі Район.in.ua. Теми, формат, героїв обирає редакція і не погоджує з міжнародними партнерами. Всі матеріали, створені в межах такої співпраці, мають відповідне маркування, а окремі думки, висловлені в матеріалах, їх зміст є виключною відповідальністю авторів і необов’язково відображають погляди Європейського Союзу та його інституцій.

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024
15.04.2024