стрічка

Загибель помічника Залужного: ДБР завершило розслідування щодо офіцера, який подарував бойові гранати

29 Березня 2024, 13:20
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо офіцера 435
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо офіцера

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо офіцера з Апарату помічників Головнокомандувача ЗС України, який подарував гранати загиблому колезі Геннадію Частякову.

Про це повідомляє ДБР.

За трагічних обставин у свій День народження, 6 листопада, загинув помічник і близький друг Валерія Залужного, майор Геннадій Частяков, який у 2012 році балотувався від «Володимирського» округу №19 в народні депутати.

Працівники ДБР повідомили про підозру офіцеру з Апарату помічників Головнокомандувача ЗС України, який подарував гранати загиблому.

Військовий при цьому не попередив колегу про справжність гранат та не пересвідчився, що він та інші присутні у робочому кабінеті зрозуміли, що він дарує саме вибухові пристрої.

Як наслідок, під час розпакування «подарунка» вдома одна із гранат вибухнула в руках Частякова, який був впевнений що це сувенірні чарки. Від отриманих поранень він загинув на місці, а його неповнолітній син отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Фігуранту повідомили про зміну раніше повідомленої підозри. Він підозрюється у викраденні, привласненні та збуті боєприпасів, вбивстві через необережність та нанесенні тяжкого тілесного ушкодження через необережність (ч. 4 ст. 410, ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 119 , ст. 128 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Після ознайомлення стороною захисту та потерпілими з матеріалами досудового розслідування справа буде направлена до суду.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

Читайте ексклюзиви Район.in.ua у нашому каналі WhatsApp

Коментар
19/07/2024 П'ятниця
19.07.2024