стрічка

Апеляція залишила Коломойського під вартою

25 Вересня 2023, 19:57
Апеляція залишила Коломойського під вартою 594
Апеляція залишила Коломойського під вартою

Київський апеляційний суд 25 вересня залишив запобіжний захід олігарху Ігорю Коломойському без змін.

Про це стало відомо на засіданні суду повідомляє «Економічна правда».

Коломойський, який отримав три підозри у виведенні багатомільярдних коштів з Приватбанку, перебуває під вартою з 3 вересня.

Апеляція залишила запобіжний захід без змін: перебування під вартою та застава в 509 млн гривень.

Нагадуємо, 2 вересня Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс генпрокурора вручили Коломойському підозру за статтями 190 та 209 Кримінального кодексу: шахрайство та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом. Згодом Коломойський отримав ще дві підозри: про виведення з Приватбанку загалом 15 млрд грн.

Шевченківський райсуд Києва обрав Коломойському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів із можливістю внесення застави в розмірі майже 510 мільйонів гривень. Згодом розмір застави збільшили до 3,89 млрд грн.

8 вересня Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура на 2 доби наклали арешт на активи та майно Коломойського.

Суддя Вищого антикорупційного суду Олег Ткаченко 21 вересня відмовив прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в арешті активів олігарха Ігоря Коломойського.

Йому загрожує до 12 років ув'язнення.

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024