стрічка

Ситуація із електропостачанням Волині станом на ранок 25 листопада

25 Листопада 2022, 11:30
Світло на Волині 7850
Світло на Волині

По Волинській області, як і по всій Україні гострий дефіцит потужності. 

Ситуація станом на 10:00 на Волині з електрикою

Наразі для області доведено допустиму потужність не більше 160 МВт при потребі за нормальних умов 350 МВт. Вчора було доведено лише 60 МВт.

Це означає, що об’єднана енергетична система України нарощує потужності.

Так, станом на 10:00 25 листопада, на Волині заживлено 39% споживачів. Це об’єкти критичної інфраструктури (лікарні, КНС, водозабори, котельні, воєнні об’єкти) та побутові користувачі електроенергії, яким почергово подають напругу. Зокрема, ввімкнення світла усім споживачам Волині здійснюється за технічної можливості погодинно та почергово по 2-4 години.

Як повідомляє очільник «Укренерго», до графіків і планових відключень ми перейдемо за кілька днів, коли АЕС вийдуть на свою планову потужність.

Ситуація станом на 08:00 на Волині з електрикою

Виділеного НЕК «Укренерго» на Волинь обсягу достатньо для найважливіших об'єктів критичної інфраструктури. Про це повідомляє пресцентр ПрАТ «Волиньобленерго»

Значна частка доведеної «Волиньобленерго» потужності на область припадає на об'єкти критичної інфраструктури, решта - на інших споживачів.

Подача напруги усім споживачам Волині здійснюється за технічної можливості погодинно та почергово по 3-4 години.

Ситуація динамічна - графіки наразі не діють, у разі зменшення дефіциту потужності в об'єднаній енергосистемі напруга для споживачів буде подаватись на довший період часу.

Коментар
Код блоку:
29/11/2022 Вівторок
29.11.2022