стрічка

ДСНС завершила тестування системи оповіщення

24 Вересня 2022, 11:20
ДСНС завершила тестування системи оповіщення 1693
ДСНС завершила тестування системи оповіщення

Державна служба з надзвичайних ситуацій завершила тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast.

Процес тестування стартував 7 вересня. Надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців, інформують у пресслужбі ДСНС. 
Зас ловами рятувальників, це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя.
«Минулого року впровадження цієї системи було оцінено в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку “Телас”, виробників мобільних телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення для смартфонів, завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та багатьом нашим партнерам для країни було реалізовано цей проєкт на безкоштовній основі», – кажуть у ДСНС. 
ДСНС України у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працює й надалі над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення.

Рятувальники ДСНС України дякують усім за розуміння та терпіння.

Коментар
Код блоку:
29/11/2022 Вівторок
29.11.2022