стрічка

На Волині ефесбешники вивідують інформацію через сайти знайомств та ігри

22 Квітня 2022, 16:14
На Волині фсб-шники вивідують інформацію через сайти знайомств та ігри 1360
На Волині фсб-шники вивідують інформацію через сайти знайомств та ігри

На Волині контррозвідники СБУ фіксують намагання ефесбешників вивідувати інформацію від місцевого населення через комп’ютерні ігри та сайти знайомств.

Про це повідомляє управління служби безпеки України у Волинській області.

Оперативники виявили, що підліток з Луцька у комп’ютерній грі познайомився з майором спецслужби так званої Л/ДНР, який намагався отримати інформацію, а також фото і відео про розташування важливих стратегічних об’єктів нашого регіону. Однак, юнак вчасно зорієнтувався і звернувся до Управління СБУ у Волинській області.

Ще одна історія стосується військовослужбовця, який на сайті знайомств познайомився з симпатичною дівчиною. Деякий час вони спілкувались на усілякі теми, обмінювались особистими фотографіями. Згодом «дівчина» натякнула на свій зв’язок із ФСБ та намагалась вивідати інформацію про військовий аеродром. Однак чоловік вчасно заблокував настирливу знайому.

«Звертаємось до волинян з проханням бути обачними в інформаційному полі! Радимо батькам обговорити зі своїми дітьми питання інформаційної безпеки в комп’ютерних іграх та чатах.

Якщо будь-які особи звертаються до вас чи до ваших дітей з проханнями вислати фотографію місцевості чи конкретного стратегічно важливого об’єкта, або просто розпитують про стан такого об’єкта, велика ймовірність, що вас хочуть використати на шкоду Україні та вашого міста, зокрема», – закликають у СБУ.

Якщо ви запідозрили такі наміри щодо себе чи ваших близьких, повідомляйте про це в Управління СБ України у Волинській області. Телефони працюють цілодобово: 0977911911, 0332244025.

Нагадуємо, що ваша необачність може стати причиною загибелі людей чи руйнування міста.

Читайте також: Окупанти можуть планувати обстріли залізничних мостів на заході України

Коментар
Код блоку:
12/08/2022 П'ятниця
12.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром