стрічка

В Україні створили координаційний штаб для соцзахисту в умовах воєнного стану

24 Лютого 2022, 18:06
Соцзахист 1103
Соцзахист

Міністерство соціальної політики разом з Національною соціальною сервісною службою та Пенсійним фондом України створили координаційний штаб для забезпечення стійкості та безперебійної роботи соціального захисту в умовах воєнного стану.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Міноборони у фейсбуці.

На першому засіданні координаційного штабу, на якому були присутні всі керівники вказаних органів, спланували порядок збору інформації про потреби переміщеного населення та наявні ресурси для задоволення цих потреб з департаментів соціального захисту місцевих державних адміністрацій, дії із залучення допомоги донорів, благодійних та громадських організацій, для забезпечення життєвих потреб переміщених осіб.   

Також прийняли рішення про термінову переорієнтацію «гарячих ліній» Урядового контактного центру 15-45, 15-39, 15-47 на інформаційно-координаційну роботу щодо допомоги в переміщенні людей із небезпечних регіонів та забезпеченні життєвих потреб переміщених осіб. Це обіцяють зробити найближчим часом.

Штаб напрацював альтернативні способи виплати пенсій та соціальних допомог на  випадок збоїв у роботі тої чи іншої банківської установи, а також для переміщених осіб, які отримують пенсію через поштового оператора. Вони дозволять забезпечити безперебійність у здійсненні виплат пенсій та соціальних допомог.

Закликаємо підписатись на наш ТГ-канал 🛡Безпечний Район – усе про вашу безпеку. Швидка й правдива інформація. https://t.me/bezpechnyi_rayon

Коментар
01/03/2024 П'ятниця
01.03.2024