стрічка

У 2022 році на Рівненщині стартує програма «Велика термомодернізація»

15 Січня 2022, 16:00
Термомодернізація 244
Термомодернізація

Програма президента «Велика термомодернізація» розпочнеться з утеплення п’яти тисяч  багатоквартирних будинків по всій країні. На її реалізацію передбачили близько 50 мільярдів гривень.

У рамках програми в Рівненській області планується утеплити багатоповерхівки у населених пунктах від 30 тисяч жителів. Про це повідомив голова ОДА Віталій Коваль, йдеться на сайті установи.

«Програма «Велика термомодернізація» передбачає покращення енергоефективності багатоквартирного житлового фонду. В результаті ми зменшимо споживання та імпорт газу, знизимо витрати на оплату житлово-комунальних послуг, створимо нові робочі місця та збільшимо надходження до місцевих бюджетів. Умови програми – співфінансування з місцевих бюджетів або кошти співвласників будинків у розмірі до 30%. 70% державних коштів надаватимуть у вигляді довгострокового кредиту під 5% на 20 років, які будуть підлягатися поверненню», – розповів Віталій Коваль.

За словами голови ОДА, наразі спільно з територіальними громадами та райдержадміністраціями проводить роботу зі складання переліку таких житлових будинків, який буде поданий на участь у програмі. Більш детально Програма буде описана у постанові Уряду.

«Зараз ми відпрацьовуємо з Департаментом житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА пропозиції з першочергових етапів. У пріоритеті міста, які зможуть профінансувати з свого бюджету участь в проєкті. Але якщо будь-яка громада має не тільки бажання, а й матеріально спроможна до співфінансування – запрошуємо до участі в програмі», – додала заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Охочі взяти участь у «Великій термомодернізації» можуть заповнити онлайн-форму за посиланням.

Читайте також: Тогорічні «бурштинові» аукціони для Рівненщини стали рекордними

 

Коментар
25/01/2022 Вівторок
25.01.2022