стрічка

На Рівненщині за порнографію в Інтернеті судили уродженця Росії

14 Січня 2022, 12:38
Млинів: судитимуть чоловіка, який публікував непристойні фото в інтернеті 160
Млинів: судитимуть чоловіка, який публікував непристойні фото в інтернеті

На Рівненщині чоловіка судили за виготовлення та розповсюдження порнографічних матеріалів. 

Уродженець Російської Федерації, перебуваючи у Млинові, нехтуючи моральними засадами суспільства в частині розповсюдження інформації про статеве життя, вирішив розмістити на сайті знайомств фотозображення порнографічного змісту, – повідомляє Рівне Медіа. 

Він створив акаунт на одному зі сайтів секс-знайомств і умисно розмістив заздалегідь приготовлені 23 фотозображення порнографічного характеру. Три з них він зробив самостійно. Решту – звантажив із мережі Інтернет.

Усі фото «містили вульгарно-натуралістичну, цинічну, непристойну фіксацію, самоцільну, спеціальну демонстрацію геніталій, антиетичні сцени сексуальних збочень, які не відповідають критеріям, ображають честь і гідність, спонукаючи негідні інстинкти, – йдеться у тексті вироку суду.

На цьому чоловік не зупинився і продовжував постити непристойні фото у цьому профілі. У період із травня по жовтень він розмістив на сайті понад 40 знімків.

Таким чином, його обвинувачували у розповсюдженні зображень порнографічного характеру, вчиненому повторно, у виготовленні та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру, у виготовленні та розповсюдженні зображення порнографічного характеру, вчиненому повторно, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 301 КК України.  

Обвинувачений у судовому засіданні беззастережно і у повному обсязі визнав вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 301 та ч. 3 ст. 301 КК України, щиро розкраявся.

Йому призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов`язаною з розповсюдженням кіно- та відеопродукції, строком на 1 (один) рік.

На підставі ст. 75 КК України, від призначеного судом покарання його звільнили з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю один рік.

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром