стрічка

Рівненський медик помер у Польщі, заробляючи гроші на лікування сина

30 Листопада 2021, 16:01
Заробляв на лікування сина: що відомо про смерть рівненського медика у Польщі 379
Заробляв на лікування сина: що відомо про смерть рівненського медика у Польщі

У Польщі на заробітках помер 40-річний лікар із села Кустин Рівненської області Олег Самков. Чоловік поїхав за кордон на роботу, оскільки його сину було потрібне лікування. 

Раніше він працював дитячим оториноларингологом. Проте через невисоку зарплату звільнився та поїхав за кордон, – повідомляє ТСН.

Відомо, що в останні дні чоловік працював у Польщі на будівництві. Раніше на такій же роботі він був у Швеції та Естонії.

За даними видання, 40-річний чоловік в ніч проти 27 листопада просто ліг спати і не прокинувся. За словами знайомої родини, попередня версія смерті – відрив тромбу. Проте остаточну причину визначить експертиза. 

Головний лікар Рівненської міської дитячої лікарні Микола Надейко розповів, що Олег Самков звільнився з лікарні два роки тому через низьку зарплату. 

«На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікування. Вижити на зарплату в 5-7 тисяч неможливо», – каже Микола Надейко.

За даними медика, щоб працевлаштуватись у Польщі українським лікарям потрібно легалізувати диплом, проходити навчання та складати іспити. На це потрібно орієнтовно витратити рік, проте в Олега Самкова цього часу не було, а тому він працював на будівництві.

Батьки маленьких пацієнтів Олега Самкова згадують його, як доброго лікаря та професіонала. 

«Це був лікар від Бога. Саме завдяки йому мої діти не бояться лікарів. Вони з радістю приходили до нього на прийом, показували свої носики, проходили всі процедури. Мені дуже шкода», – каже Олена Городецька. 

Читайте також:  «Медичний персонал втомився ховати ковідних пацієнтів», – лікар-пульмонолог Олег Яковенко

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація. 

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром