стрічка

Правді потрібні медіа: у Луцьку стартував шостий West Media Forum

26 Листопада 2021, 15:05
Із вітальним словом виступив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас. 3088
Із вітальним словом виступив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.

У місті Луцьк, в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, стартував шостий West Media Forum.

Захід зібрав 25 спікерів з п'яти країн світу та триватиме 26-27 листопада. Про це повідомляє кореспондентка Район.in.ua.

Цьогорічний форум проходить під лейтмотивом «Правді потрібні медіа». Трансляції доступні в режимі онлайн на Facebook-сторінці та YouTube-каналі форуму.

На початку форуму керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук представила організаторів та головних партнерів West Media Forum – Представництво Європейського Союзу в Україні. Вона подякувала за системну підтримку та висловила впевненість у неодмінній зустрічі наступного року у Луцьку.

Керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук
Керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук

Більше про організаторів форуму розповів директор CID Media Group Ігор Денисевич. Він розповів про структуру та здобутки CID Media Group, подякував спонсорам та учасникам West Media Forum.

«Дуже радий вітати Вас у цій залі, адже фактично два роки ми офлайн не збиралися. Нарешті у нас є можливість побачитися та зустріти старих друзів. Аж не віриться, що ми проводимо вже шостий міжнародний форум. За шість років ми вже маємо неймовірний досвід проведення. Я впевнений, що і цього разу усе вдасться. Тема форуму «Правді потрібні медіа» є, як ніколи актуальною», – зазначив Ігор Денисевич.

Директор CID Media Group Ігор Денисевич.
Директор CID Media Group Ігор Денисевич.

Також із вітальним словом виступив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас.

«Для мене честь звернутися до вас на відкритті шостого West Media Forum! Щороку форум, спікери та теми змінюються, але деякі речі залишаються незмінними. West Media Forum – місце, де журналісти та медіаменеджери можуть створювати нові ідеї та вдосконалювати практичні навички для розвитку медіаплюралізму в Україні», – привітав організаторів та учасників Матті Маасікас.

Відеозвернення голови Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікаса.
Відеозвернення голови Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікаса.

У перший день форуму відбудеться дискусійна панель за участі європейських спікерів. Обговорення 26 листопада складається з кількох блоків:

  • Дослідження;
  • Дезінформація в Україні: хто, звідки, як;
  • Ефективні кейси протидії дезінформації у локальних медіа.

На завершення першого форумного дня відбудеться відкриття фотовиставки робіт репортера Андрія Дубчака, автора проєкту Donbas Frontliner у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. 

Повна програма форуму доступна на сайті. За перебігом West Media Forum можна спостерігати онлайн.

***

Ця публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу. Співпраця автора з Представництвом Євросоюзу в Україні будується на невтручанні в редакційну політику мережі Район.in.ua. Теми, формат, героїв обирає редакція і не погоджує з міжнародними партнерами. Всі матеріали, створені в межах такої співпраці, мають відповідне маркування, а окремі думки, висловлені в матеріалах, їх зміст є виключною відповідальністю авторів і необов’язково відображають погляди Європейського Союзу та його інституцій.

 

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром