стрічка

На дорозі Львів – Луцьк тимчасово перекрили рух

25 Листопада 2021, 16:40
На дорозі Львів-Луцьк через ремонт мосту перекрили рух 130
На дорозі Львів-Луцьк через ремонт мосту перекрили рух

На ділянці дороги Львів – Луцьк обмежили рух транспорту по тимчасовому мосту у селі Гайок. У наступні два дні там будуть монтувати балки на основному мості.

Про це повідомив у коментарі «Суспільному» речник Служби автомобільних доріг у Львівській області Іван Бондар.

Для безпеки водіїв ділянку дороги перекрили. Рух транспорту по тимчасовому мосту заблокували від 8:00 до 19:00. Обмеження діятимуть 25 та 26 листопада.

«Обмеження руху пов'язано з тим, що приступаємо до монтажу балок основного мосту і туди має заїхати техніка. Для цього потрібні місця і тому тимчасовий міст не буде доступний для проїзду. Тимчасовий міст також використовуватиметься для під'їзду техніки», — сказав Іван Бондар.

Для об'їзду перекритої ділянки на дорозі Львів – Луцьк розробили дві схеми руху:

  • для легкових транспортних засобів загальна маса яких менш як 5 тонн:

по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель - Володимир-Волинський - Червоноград - Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська - Гайок до селища Добротвір та до села Гайок та у зворотному напрямку.

  • для вантажних транспортних засобів загальна маса яких понад 5 тонн:

М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски - Буськ, Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни по ділянці Буськ - Лопатин, Т-14-10 Броди - Червоноград по ділянці Лопатин - Радехів та у зворотному напрямку.

Схема об
Схема об

Речник служби автомобільних доріг Іван Бондар додає, що за два дні встановлять частину балок, інші балки привезуть і встановлять згодом. Тобто такі обмеження руху, можуть відбуватися і у грудні.

«Після цього, як усі балки будуть змонтовані, заливаємо накладну плиту. Також з двох сторін будуть перехідні плити. Після цього будуть облаштовувати «дорожній одяг» на самому мосту. І також потрібно реконструювати по 250 м під'їздів до основного мосту, адже дорога буде розширена. Наступні етапи — розмітка, встановлення знаків», — додав Іван Бондар.

Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021