стрічка

04 Жовтня 2021, 16:02
Волинські тхеквондисти п’ять разів піднялися на золоту сходинку Чемпіонату України ФОТО 1038

В Одесі відбувся кубок України з тхеквондо (ВТФ) у розділі пумсе.

У змаганнях, що відбулись 1-3 жовтня, узяли участь волинські спортсмени, здобувши медалі у скарбничку області.

Перше місце посіла Оксана Мицюк у традиційному пумсе (особисте) серед жінок до 40 років.

Також перше місце вибороли Софія Гурняк, Оксана Мицюк та Діана Безштанько традиційному пумсе (командне) серед жінок до 40 років.

У підсумку змагань команда Волині посіла третє загальнокомандне місце.

1-2 жовтня в Одесі також відбувся кубок України з тхеквондо (ВТФ) у розділі пумсе серед ветеранів. У підсумку змагань волинські спортсмени вибороли три золоті медалі, зокрема:

• Оксана Мицюк традиційне пумсе (особисте) серед жінок до 40 років – І місце.
  • Ярослав Мицюк традиційне пумсе (особисте) серед чоловіків до 40 років – І місце.
  • Оксана Мицюк та Ярослав Мицюк традиційне пумсе (в парі) – І місце.