стрічка

На Закарпатті вручили нагороди «Мати-героїня»

21 Липня 2021, 17:04
Свалявчанці вручили нагороду «Мати-героїня» 249
Свалявчанці вручили нагороду «Мати-героїня»

На Закарпатті вручили Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня». 

Голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар спільно з першим заступником Святославом Тузом від імені Президента України та за дорученням голови обласної державної адміністрації за Указом Президента України від 07.05.2021 № 188/2021 за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку, вручили Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня»:

  • Здищук Тетяні Іванівні  — матері восьми дітей, селище Чинадійово;
  • Динис Наталії Георгіївні — матері восьми дітей, село Уклин.
«Один з ключових обов’язків кожної дорослої людини – залишити після себе слід на землі. Наші діти – це і є продовження нас. Низький вам уклін та подяка, що підтримуєте українську націю та виховуєте дітей. Це непростий і дуже почесний обов’язок, який вам вдається виконувати. Бажаю, щоб ви і ваші діти працювали в Україні і були гідними громадянами нашої держави», — наголосив очільник району.

Як повідомляють на офіційній сторінці Мукачівської райдержадміністрації, матері-героїні отримали разову грошову виплату коштом коштів державної субвенції, в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи на 1 січня року видачі Указу Президента України, що складає 22 700 гривень.

Коментар
03/08/2021 Вівторок
03.08.2021
02.08.2021