стрічка

На березі Світязю стартувало будівництво сучасного спорткомплексу

21 Липня 2021, 15:02
Стартувало будівництво спорткомплексу на базі "Гарт" 503
Стартувало будівництво спорткомплексу на базі "Гарт"

На базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на березі озера Світязь, розпочалися роботи з будівництва мультифункціонального спортивного комплексу.

Про це повідомляє Волинська ОДА. 

«Наразі будівельники готуються до облаштування фундаменту спорткомплексу. Попереду облаштування стін, прокладання комунікацій та монтаж даху. Загалом проєкт передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд: одноповерховий спортивний комплекс та триповерховий господарський комплекс», — повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Варто наголосити, що новий спорткомплекс буде доступний для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Зокрема, сходи головного входу та евакуаційні виходи на рівні першого поверху дублюватимуться пандусами.

Загальна кошторисна вартість реалізації проєкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень. Левова частка коштів, а саме 16 мільйонів 950 тисяч гривень, – це кошти ДФРР, решта – місцевий бюджет.

Коментар
03/08/2021 Вівторок
03.08.2021
02.08.2021