стрічка

У Луцьку відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО прокурору Сергію Грибкову

13 Травня 2021, 16:30
У Луцьку відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО прокурору Сергію Грибкову 328
У Луцьку відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО прокурору Сергію Грибкову

У Волинській обласній прокуратурі відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому в АТО прокурору Сергію Грибкову.

На церемонії відкриття 13 травня була присутня мати Сергія, Валентина Степанівна, та священники Храму Холмської ікони Божої Матері ПЦУ, які звершили молитву. Про це інформує пресслужба прокуратури.

«Сьогодні ми увічнюємо пам'ять нашого колеги – молодшого радника юстиції Сергія Грибкова, який у своїх 33 загинув у війні на Сході, аби в Незалежній Україні панував мир і спокій. Ми схиляємо голову перед його подвигом – подвигом офіцера і героя.

Усі колеги Сергія Миколайовича знали його як порядну і принципову людину, справжнього професіонала і патріота. Ми дякуємо батькам Сергія, які виховали його сильним і небайдужим. Розділяємо біль вашої втрати і вашу скорботу. Світла пам'ять про Сергія назавжди залишиться у наших серцях», – сказав керівник Волинської обласної прокуратури Віктор Тимчук.

Учасники заходу вшанували пам'ять про героя та усіх, хто віддав життя за Україну, покладанням квітів до меморіальної дошки.

Читайте також: Вулицю у Луцьку вирішили перейменувати на честь курінного ОУН-УПА Олексія Брися

Довідково: Сергій Миколайович Грибков народився 1 жовтня 1981 року. Середню освіту здобув у Луцькій середній школі №7. Свій трудовий прокурорський шлях він розпочав у 2005 році помічником Володимир-Волинського міжрайонного прокурора Волинської області.

Добровольцем у зону проведення АТО молодший радник юстиції Сергій Грибков пішов з посади прокурора відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Волинської області.

Загинув Сергій 5 вересня 2014 року у Слов'яносербському районі Луганської області.

Перепохований 8 квітня 2016 року на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа Луцького району.


 

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром