Еколекція в Дольську
Еколекція в Дольську

На Любешівщині селянам розповіли про компостування та екожитло

14:44 29.04.2021
284

Селяни дізналися, що органічні відходи завдяки компостуванню перетворюються на корисний гумус, а будинок із соломи – це здоров'я.

На днях у Дольську Любешівської територіальної громади відбулася публічна лекція на теми компостування, екожитла та сортування. Про це Район.Любешів дізнався від волонтерки Наталії Гуркіної.

Про компостування та екожитло розповів виробник будинків із соломи, інженер проєкту «Екогромада» Сергій Качкало. З перевагами брикетів із соломи та тирси ознайомив селян співвласник виробництва будинків із соломи Юрій Тичинюк. А про важливість сортування присутнім розповів практик екопроєктів, власник туристичної агенції Вадим Курбан.

Організували захід Наталія Гуркіна (Луцьк) та Ігор Кузьмич (Дольськ). Партнером був Волинський обласний еколого-натуралістичний центр.

З лекції селяни дізналися, що органічні відходи завдяки компостуванню перетворюються на корисний гумус, а будинок із соломи – це здоров'я, брикети із соломи та тирси – це збереження лісів. Крім того, громада, яка сортує відходи, має чисте довкілля.

Організатори вдячні родині Кузьмичів з Дольська та директору місцевої школи Володимиру Корцю за сприяння в проведенні заходу.

Читайте також: Любешівку відзначили Почесною грамотою всеукраїнського екологічного закладуЗагрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 травня
Сьогодні
Вчора