У Сарненській лікарні за добу померли троє ковідних пацієнтів
Пацієнти Сарненської лікарні, що померли від ускладнень коронавірусу, перебували у трьох різних відділеннях.
Про це 12 квітня повідомив очільник Сарненської центральної районної лікарні Василь Іванюк.
За його словами помер чоловік 1957 року народження. Пацієнт перебував у реанімаційному відділенні медзакладу. В інфекційному відділенні – внаслідок ускладнень ковіду помер житель села Зносичі, 1953 року народження. В обсерваційному відділені також втрата – померла жителька села Карасин, 1959 року народження.
«Загалом, у лікарні маємо 124 хворих, з них 97 з підтвердженим ковідом. За три доби поступив 41 пацієнт, виписали – 26. Киснезалежних 30 осіб. Всіх хворих в лікарні – 239», – додав Василь Іванюк.
Читайте також: У Тріскинях, Бересті, Вільному та Дубровиці виявили нові випадки інфікування коронавірусом
Читайте також:
- Маневичі
У Маневицькій громаді організували захід психо-емоційної підтримки
- Маневичі
У Колках відкрили та освятили Алею Слави на честь загиблих та померлих захисників
- Херсон
У Чорнобаївці попрощаються з померлим захисником
- Район.IN.UA
У Росії нарешті визнали, що в Україні загинуло більше одного солдата РФ
- Бізнес
За поховання рівнян, які перехворіли на COVID-19, просять доплачувати більше тисячі гривень
