стрічка

Семеро юнаків з Рожищенщини відправились на строкову службу

06 Квітня 2021, 09:32
300

Сім юнаків спочатку пройдуть підготовку в навчальних центрах, після чого нестимуть службу в різних підрозділах Національної гвардії України.

У понеділок, 5 квітня, відбулося урочисте відряджання першої партії призовників у Збройні сили. Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

З напутнім словом до новобранців звернувся і військовий комісар Рожищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Валерій Захаров. Військовослужбовець побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, достойно виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Благословив майбутніх Захисників України на щасливе проходження військової служби настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, благочинний Рожищенської округи, протоієрей Василь Шняк. Священнослужитель побажав Божої допомоги юнакам та вручив їм молитовники.

Також призовники отримали невеликі подарунки від представників своїх громад.Читайте також: Резервісти: Зеленський неодноразово зможе без мобілізації призивати тих, хто вже відслужив

Коментар
04/12/2021 Субота
04.12.2021