Роботу дитячого відділення у Рожищенській лікарні призупинили
Роботу дитячого відділення у Рожищенській лікарні призупинили

Рожище: через закриття дитячого відділення роботу медиків доводиться виконувати стороннім людям

10:34 22.11.2020
724

Рожищанка Ірина Поліщук не змогла отримати належної медичної допомоги для своєї дитини у Рожищенській центральній районній лікарні.

Про це вона розповіла Район.Рожище.

З проблемою жінка зіткнулася, коли здали аналіз і у дитини виявили ацетон.

«Ми всі розуміємо, що потрібно капати, а де, хто це має робити. Сімейна медицина за нас відповідає, але відділення немає. Педіатр написав лікування, а далі не зрозуміло, як чинити. Хто капати буде, а ніхто не хоче! Дитина дуже ослаблена, а всі розводять руками. На область направлення просила, щось бояться, не дали. Як мені пояснили, що нам там скажуть, що ви маєте свою лікарню на районі», – розповідає Ірина Поліщук.

Зрештою, дитині таки вдалось поставити крапельницю з прописаним лікуванням – допомогу надала стороння людина. Однак рожищанка застерігає і переживає за дітей, які, як і дорослі, можуть хворіти.

«І що буде надалі? Нам що, дітей штабелями складати? Страшно. Коли хочеш, щоб дитині стало легше, а нічого зробити не можеш. Вимагаємо від міського голови та депутатів негайно припинити процес закриття відділення. Ми Вас вибирали, а ми? А ми нікому не потрібні», – розводить руками рожищанка.

Нагадаємо, в середині жовтня у Рожищенській лікарні зупинили роботу дитячого відділення. Тоді у медзакладі повідомляли, що допомогу дітям забезпечуватимуть вузькі спеціалісти на амбулаторному етапі, невідкладну допомогу надаватимуть в умовах приймального відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

А при потребі стаціонарного лікування хворих дітей мали направляти у профільні відділення обласної дитячої клінічної лікарні або госпіталізовувати у виділені палати на базі терапевтичного відділення лікарні.

Загрузка...
Коментарі

11

16:24 22.11.2020

Це просто в голові не вкладається. Таке відділення і закрити. То вже амбулаторію там робіть, нащо вбухувати гроші в аварійне приміщення

Загрузка...
3 грудня
Вчора
01.12.2020