Приймальне відділення Любомльської лікарні реконструйовують за євростандартами

13:45 17.10.2020
530

У національну програму «Велике будівництво» входить добудова приймальних відділень опорних лікарень Волинської області.

У рамках підпрограми «EMERGENCY 2020» на Волині реконструюють та обладнають сім нових, сучасних приймальних відділень за європейськими стандартами. Серед них – і приймальне відділення Любомльської лікарні. Про це пише газета «Новий погляд+».

Медзаклад одним із перших на Волині оголосив тендер та швидкими темпами у середині серпня розпочав роботи з реконструкції. Завдяки підряднику будівельній фірмі ТОВ «СМ-РЕМБУД» (місто Володимир-Волинський) на сьогодні виконали майже половина робіт.

Будівельні роботи здійснюють відповідно до брендбуку, виготовленого спеціалістами Міністерства охорони здоров’я України. Це означає, що дизайн приміщення буде єдиним для всіх закладів: від кольорової гами до розташування кімнат та приміщень.

Як зазначив генеральний директор лікарні Володимир Дибель, модернізація приймального відділення дасть змогу більш швидко та якісно надавати першу невідкладну допомогу, обстежити пацієнта, поставити діагноз та госпіталізувати у потрібне відділення.

«Кожен, хто звернеться на приймальне відділення, проходитиме санітарну обробку, отримає першу допомогу при ургентних випадках, огляд лікарів різних спеціальностей, зможе швидко пройти всі лабораторні та інструментальні методи обстеження. А вже потім пацієнта спрямовуватимуть у відділення, де проходитиме необхідне лікування. Зараз люди, котрі звертаються в поліклініку, змушені спочатку йти до лікаря, потім - на третій поверх для здачі аналізів, на другийна ендоскопію, перший – для обстеження на апараті УЗД чи для проходження інших обстежень, що забирає багато часу та утруднює комунікацію різних лікарів-спеціалістів між собою. Після реконструкції приймального відділення усі найнеобхідніші першочергові послуги пацієнт отримуватиме в одному відділенні. Тут, зокрема, буде знаходитися лабораторія, комп’ютерний томограф, ультразвукова та інша діагностична апаратура. Буде палата диференціальної діагностики для людей із невстановленим діагнозом. Працюватиме приймальне відділення цілодобово, тож має бути сучасним і комфортним для людей та медиків», розповідає Володимир Дибель.

Також, як зазначив посадовець, у реконструйованому відділенні, відповідно до вимог НСЗУ, передбачені палати та усі умови для людей з інвалідністю. Для автомобілів швидкої допомоги облаштовують критий утеплений тамбур та в'їзд для зручності доставки пацієнтів безпосередньо у саме приміщення приймального відділення.

Фінансування добудови опорних лікарень здійснюється із державного та місцевих бюджетів на умовах співфінансування. Зокрема, відповідно до проєктно-кошторисної документації, вартість реконструкції Любомльського приймального відділення становить 6,5 мільйона гривень.

«Ми прийняли рішення за власні кошти, отримані лікарнею від НСЗУ за надані послуги, одразу утеплити другий та третій поверх корпусу, де розташовані акушерсько-гінекологічне, травматологічне та хірургічне відділення, щоб створити гарний дизайн приміщення та заощадити кошти на паливо», зазначив Володимир Дибель.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 жовтня
Сьогодні
25.10.2020