стрічка

Поезії літераторок з Шацького району можуть потрапити до альманаху молодих авторів України

20 Вересня 2020, 14:05
693

Перший етап підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів від «Кабінету молодого автора НСПУ» та видавництва «Золота пектораль» завершили.

Літстудійці «Серпанку» Шацького БДЮТ – у шорт-листі першого етапу підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів України.

Вихованки літературної студії «Серпанок» Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівниця Ніна Корець) потрапили до шорт-листа першого етапу підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів України. Це Наталія Цюпящук із села Положеве та  шачанка Ангеліна Зубач, які мають чисельні всеукраїнські та обласні перемоги. У списку поряд з іменами дівчат є навіть члени журі, які оцінювали їх на конкурсах.

Поетичний альманах «Кабінету молодого автора Національної спілки письменників України» вийде за підтримки видавництва «Золота пектораль». Із-поміж майже 350 авторських добірок поезії обрано ті, які будуть залучені до подальшої роботи. Тобто у книзі будуть представлені найкращі поезії авторів, які пройдуть у фінал. Зараз ці імена представлені у шорт-листі.

Це ще не фінальний перелік авторів, а імена тих, хто потрапив у другий етап відбору. Більшість із них до збірки увійде. Про це повідомила Юлія Бережко-Камінська, секретарка НСПУ по роботі з молодими авторами.

Коментар
04/12/2021 Субота
04.12.2021