Юлія Богданова
Юлія Богданова

Секрети «тихого полювання» від ратнівської грибниці

09:20 17.09.2020
413

Популярна ратнівчанка, котра чи не щодня, дивує своїм «уловом» з тихого полювання, поділилася секретами збору грибів.

«Ще змалку я з батьками та своєю бабусею постійно ходила до лісу. Напевно мені від бабусі й передалось», – розповідає Район.Ратне Юлія Богданова, жителька селища Ратне.

Дівчина каже, що завжди з нетерпінням чекає початку грибного сезону та перш за все, відпочиває, набирається сил та енергії перед походом до лісу.

«Перш ніж йти до лісу, потрібно мати план», – каже Юлія.

Збір грибів – це процес у якому сконцентрована зорова увага.

«Я по гриби ходжу щодня, якщо в мене є вільний час. Інколи поспішаю після роботи! З порожнім кошиком я ніколи не повертаюсь додому. Я люблю гриби, а гриби люблять мене (inlove)», – зазначає грибниця.Для Юлії, так би мовити, наставником у зборі грибів є – Юрій Соломченко, відомий грибник на Закарпатті, до якого інколи дівчина звертається за порадою.

«В ліс потрібно йти після дощу на 3 день, і краще з самого ранку. Брати тільки ті гриби, які знаєте. Єдине правило: не впевнений – не бери!!! Їсти гриби щодня теж не можна», – зауважує Юлія.

За словами дівчини, потрапивши до лісу, вона одразу знає де гриб має вирости.


«11 листопада я знайшла останнього білого гриба, а зелениці 30 грудня. В травні я відкриваю для себе сезон грибів. Від однієї думки, що я йду до лісу, настрій завжди класний», – каже ратнівчанка.

Зауважимо, минулого року, на святі відкриття новорічної ялинки, Юлія отримала відзнаку «Найкращий грибник селища Ратне 2019 року».

Декілька днів назад, Юлія натрапила на велетня, а саме – боровика, маса якого складала 768 грамів.

«Своєю знахідкою я ділюсь з людьми. А ще закриваємо в банки, сушимо. Інколи продаю, а іншим разом віддаю в добрі руки. Сам процес викликає в мене щастя. Хто рано встає тому Бог допомагає. Мені здається тільки лінивий не був в лісі!!! – зауважує Юлія та наостанок розмови додає: – Частіше ходіть до лісу і будьте здорові!!!»

Читайте також: «У лісі я відпочиваю душею», – інженерка лісових культур Олена Корчицька

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні