У Луцьку не зупинять транспорт й не закриють жодного закладу, – Ігор Поліщук 

10:43 01.08.2020
344

Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв'язку з рішенням Міністерства охорони здоров'я.

Про це у себе на фейсбук-сторінці повідомив радник в. о. міського голови Луцька Ігор Поліщук.

Він зазначив, що державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій без будь-яких особливих причин віднесла Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

«Справжні мотиви такого рішення не зрозумілі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось», – додав Ігор Поліщук.

«Червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та інше, що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан.

«Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні. Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження», – підсумував Поліщук.

Читайте також: Луцьк – у червоній зоні за ситуацією з коронавірусом

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 серпня
Вчора
13.08.2020