«Пустили лише двох родичів»: поховали рівнянку, що померла від коронавірусу

19:34 07.04.2020
1444

У Рівному поховали першу жертву коронавірусу.

7 квітня в післяобідню пору поховали 51-річну рівнянку, яка 6 квітня померла від ускладнень через COVID-19. Про це пише 7 днів.

Читайте також: В трьох СБУшників Рівненщини виявили коронавірус

За інформацією журналістів видання, похорон відбувся з дотриманням усіх суворих санітарних норм: тіло продезінфіковане, запечатане в спеціальний пакет, а далі в труну, яку герметично закрили. До траурної церемонії допустили лише двох родичів, які перебували від могили на відстані приблизно 30 метрів. Через захворювання та перебування в ізоляції, попрощатися з небіжчицею не змогли її чоловік та син.

Чин поховання здійснив настоятель храму Всіх Волинських Святих міста Рівне, протоієрей Михайло Жаровський. За словами священника він вперше брав участь у таких похоронах.

«Передусім висловлюю глибокі співчуття рідним небіжчиці. Хоча не знаю, якими словами можна втішити їхнє страшне горе. Знаєте, у сані священника я вже служу з 2001 року, – розповів отець Михайло, – але вперше беру участь у таких похоронах. Не хочу нікого лякати, але зізнаюся, дуже моторошна картина, коли з покійницею не змогли попрощатися навіть найрідніші її люди. Хочу звернутися до всіх рівнян: люди, бережіть себе і своїх рідних, не нехтуйте цією реальною небезпекою. Тож дотримуйтеся всіх санітарних норм і правил, рекомендацій лікарів, не порушуйте карантинних заходів. Нехай хранить нас Господь!», – наголосив отець Михайло.

Нагадаємо, 51-річна рівнянка стала першою, у кого підтвердили діагноз коронавірус у Рівному. Вона працювала в обласній дитячій бібліотеці. Джерело зараження залишається нез’ясованим. Діагноз жінки підтвердили 29 березня. Відтоді вона перебувала на лікуванні в інфекційному відділенні ЦМЛ. За кілька днів аналогічний діагноз підтвердили і в сімейної лікарки, яка оглядала працівницю бібліотеки.Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
8 травня
Сьогодні
Вчора