Шкурки норок
Шкурки норок

Водій автобуса отримав майже 100 тисяч штрафу за шкурки норки, вилучені в «Ягодині»

16:21 28.03.2020
1190

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлені Волинською митницею Держмитслужби матеріали справи про притягнення до відповідальності громадянина України, який перевозив через кордон незадекларовані шкури норки.

Про це йдеться в постанові суду.

Прямуючи з Республіки Польща в Україну через митний пост «Ягодин» водій рейсового автобуса, сполученням «Вроцлав-Черкаси», не задекларував за встановленою формою 201 штуку шкурок норки, загальною вартістю 95,6 тисяч гривень. Шкури знаходились в багажному відділенні автобуса серед особистих сумок пасажирів і були виявлені під час митного контролю.

Винуватість водія у вчиненні правопорушення повністю стверджена його поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про порушення митних правил, митною декларацією та письмовими поясненнями порушника, контрольним талоном, актом про проведення митного огляду транспортного засобу, службовою запискою, доданим до власних додаткових письмових пояснень інвойсом.

Вартість товарів визначається відповідно до положень ст.368 МК України та цього інвойсу в розмірі 3780 доларів США або 95,6 тисячі гривень.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 95622 гривні з конфіскацією в дохід держави 201 штуки шкурок норки. Також в користь держави доведеться сплатити 420 гривень судового збору.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
17 січня
Сьогодні
Вчора